Het is de 1e persoon die je tegenkomt als je een thuiswedstrijd van ons 1e elftal bezoekt. Samen met Michel Dirks en Rob Boymans verkoopt hij dan lootjes. Tevens is hij kartrekker van de carnavalsvereniging van v.v. Schaesberg en schittert hij op woensdagmorgen samen met zijn voetbalcollega´s bij walking Football. Voor de echte v.v. Schaesebergenaar gaat nu de naam van Wiel Erens door zijn/haar hoofd. Wie is Wiel en wat houdt hem bezig? Lees dit in de antwoorden van 4 vragen stellen aan.
Hoe zou je jezelf in één zin omschrijven?
Ik ben een sociaal en betrokken persoon.
Hoe ziet je leven buiten v.v. Schaesberg uit?
Ik ben getrouwd met Anita en vader van Mitch. Ik ga iedere dag lekker wandelen met onze Toypoedel Lissy. Nog een paar weken werken en dan ga ik met pensioen. Ook werk ik nog voor Bureau Pinkpop. Ik heb daar de leiding over de horeca van de Pinkpopcampings. Ik drink graag een potje bier met mijn vrienden. Voor uitstapjes ben ik altijd te vinden.
Wat is je mooiste herinnering aan v.v. Schaesberg?
De fusie tussen v.v. Kolonia en RKONS die resulteerde in v.v. Schaesberg. Ik zat toen nog in het bestuur van v.v. Kolonia en ik heb daar vol aan meegewerkt.
De kernwaarden van v.v. Schaesberg zijn Verbinden Versterken en Samen Groeien, wat kan jij persoonlijk hieraan bijdragen?
Ik doe iedere thuiswedstrijd van het eerste elftal de entree en de lootjesverkoop samen met Michel Dirks en Rob Boymans. Ik zit bij de organisatie van de Strijthagencup en de carnaval. Tevens ben ik lid van de Raad van Elf van v.v. Schaesberg. Op de woensdagmorgen doe ik mee met walking football. Het is fijn om nog een band te hebben met de jongens van vroeger waar je altijd mee of tegen gevoetbald hebt. Ik hoop dat meer jongeren in allerlei functies stappen. Vers bloed is altijd goed.