Op de Roda JC Challenge O11 waren maar liefst twintig JO11-1-teams aanwezig, verdeeld over vier poules. Na de poulewedstrijden volgden de finalewedstrijden.
Onze JO11-1 verraste vriend en vijand door alle poulewedstrijden te winnen. Het team speelt normaal gesproken in de tweede klasse, maar afgelopen zondag werden hoofdklassers Caesar en RKHBS met respectievelijk 1-0 en 4-0 aan de kant gezet. Ook het hoger spelende Amstenrade kreeg klop. Tegen het lager spelende Schimmert werd eenvoudig met 5-0 gewonnen.
In de halve finale gingen onze jongens en meiden nipt kopje onder, 1-2 tegen De Leeuw, maar dit werd uiteindelijk de enige verliespartij van het toernooi, want in de kleine finale werd Groene Ster aan de zegekar gebonden, waardoor Schaesberg beslag legde op de derde plaats. Gefeliciteerd team!!


