Eijsden 1 – V.V. Schaesberg 1
Het eerste elftal moest wederom aantreden met een gehavend elftal. Het hoofd boven water houden was het devies. Dat laatste gold niet alleen in de figuurlijke betekenis. Er kwam zondag meer water naar beneden dan er in de nabijgelegen Maas stroomt.
Ondanks de personele problemen was Schaesberg de betere ploeg in Eijsden. De eerste helft was weliswaar het aankijken niet waard, maar in de tweede helft speelde de ploeg heel verdienstelijk.
In het eerste bedrijf wist Timo Regtop, terug van een schorsing, nog een paar aardige steekpassjes af te leveren, maar veel hoogtepunten waren er voor de pauze niet te melden.
Zoals gezegd, zag het spel van ons eerste elftal er in de tweede helft een stuk beter uit. Het inbrengen van jeugdspeler Jaydi Bonnie was daar zeker debet aan. Hij bracht rust en zorgde voor dynamiek in het spel. Verder kwam Romano Raets een paar keer goed door over links, waarbij hij ook een keer voor de keeper kwam te staan, maar dit leidde niet tot een doelpunt. Damano Funken kreeg nog een grote kans nadat de bal vanaf links op hem teruggelegd was, maar hij raakte de bal helaas niet goed.
Via een vrije trap in blessuretijd zorgde de benjamin van het veld nog bijna voor de 0-1. Jaydi Bonnie schoot de bal richting kruising, maar de doelman van Eijsden was alert. In de tegenstoot die daar op volgde werd er een overtreding door Schaesberg gemaakt. De vrije trap die Eijsden in de zevende minuut van de blessuretijd mocht nemen viel voor de voeten van de boomlange voorstopper Nick Nelissen. Hij passeerde keeper Kylian Huijnen. De extreem lange blessuretijd werd de mannen van Zuidersma dus fataal. De leidsman verklaarde achteraf dat tijdrekken van Eijsden en weggewaaide ballen de redenen waren om extra minuten aan het duel toe te voegen. Hoe zuur wil je het hebben. Tijdrekken werd in dit geval onbewust beloond. Schaesberg hing als een verslagen bokser in de touwen en droop gedesillusioneerd af.